10 Farklı Sarkaç Süs Dekorasyon Fikirleri

 

 

0

 

10 Farklı Sarkaç Süs Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon konusunda çok hassasım. Değişik dekorasyon çalışmaları ve dekor fikirleri gördükçe sizlere de paylaşıyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir çalışma paylaşacağım. 10 farklı sarkaç süs dekorasyon fikirleri paylaştığım bu yazımdaki örnek resimler çok hoşunuza gidecek. Benzer çalışmaları sizlerde evleriniz için düşünebilirsiniz. Gerçekten şahane çalışmalar var. 10 farklı dekoratif fikrine bayılacaksınız. Daha önce sitemde evde kolay sarkaç süs yapımı ile ilgili çalışmalar paylaşmıştım.

 

 

Bu yazımın sonunda yine karşınıza sarkaç süs yapılışı ile ilgili farklı bağlantılar çıkacaktır. Onlara ilerleyerek sitemdeki değişik sarkaç süs çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Yine kendin yap kategorisinde de sarkaç süs yapımı ile ilgili birçok çalışmaya pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sarkaç süs modellerini de yine aynı kategoride paylaştım ve yapımını anlatan çalışmalardan yararlanarak sizde bu güzel sarkaç süslerden yapabilirsiniz.

source : http://www.dailywt.com/10-easy-diy-yarn-wall-hangings-to-liven-up-those-empty-walls/

ornamental pendulum – pendule ornementale – pendulum wall decorations

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Buzdolabı Magnet Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir