100 Adet 2016 Yeni Bebek Patik Model Örnekleri

 

 

0

 

100 Adet 2016 Yeni Bebek Patik Model Örnekleri

Sizler için hobiblogu sitesinden faydalanarak derlediğimiz tam tamına 100 adet yeni model ve gösterişli bebek patik modellerini bu başlık altında topladık. Bebeğiniz için istediğiniz bir örneği yapabilirsiniz. Yada yeni bebeği olacak kişilere bu bebek patiklerinden yapıp hediye de edebilirsiniz.

Yaklaşık 100 adet en güzel bebek patik modellerini sizler için derledik. Bu güzel paylaşımı beğendiyseniz arkadaşlarınızla da paylaşmanızı rica ediyoruz. Birbirinden güzel bebek patik modeli ile sizde sevdiğiniz bir modeli alta yorum olarak yazabilirsiniz.

Birbirinden güzel bebek patik modellerinin yapılışını da yine altta videolu anlatım olarak ekledik. Onlardan da yararlanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel paylaşımda yer alan resimlerle baş başa bırakıyoruz. Kolay gelsin.

 

 

Birbirinden güzel patiklerden yararlanabilir ve kendinize örebilirsiniz.

Baby Booties Musterbeispiele – Chaussons bébé Exemples de motifs – baby booties pattern examples

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Bebek Patiği Nasıl Örülür? Videolu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir