16 ADET KENDİN YAP ÇALIŞMALARI

1x1.trans

Evde nasıl yapılır çalışmaları arıyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışmaları inceleyebilirsiniz. Anlatımlı kendin yap çalışmaları olarak evde sıkılmadan eğlenerek yapabileceğiniz birçok proje ile keyifli zaman da geçirmiş olacaksınız. Evde nasıl yapacağınızı tarifli resimlerde adım adım gösterilen şekilde yapabilirsiniz.

Takıldığınız bir yer olursa bize danışın. Daha önce de benzer birçok çalışmayı paylaşmıştık. Onlar da hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Anlatımlı DIY çalışmaları ile sizde kendinize yeni hobiler edinmiş olursunuz. Anlatımlı kendin yap çalışmaları arasında oldukça kaliteli ve muhteşem çalışmalar yer alıyor.


Onları mutlaka yapmayı denemelisiniz. Çocuklarınızla da eğlenerek yapabileceğiniz karton çalışmalarını sitemizde bulabilirsiniz. Aşamalı anlatımlara sahip resimlerde ne yapmanız gerektiği tek tek verilmiş. Yapmanız gereken malzemeleri temin ettikten sonra güzel kendin yap çalışmalarını yapmaya başlayabilirsiniz.

Malzemeleri ise kırtasiye veya hobi marketler yada incik boncuk satan dükkanlardan kolaylıkla temin edebilirsiniz. Anlatımlı kendin yap çalışmaları hem kolay, hem de kısa sürede sıkılmadan tamamlayacağınız çalışmalardan oluşuyor. Birçok çalışmaya sitemizde Türkçe olarak ulaşabilirsiniz.

Alternatif birçok çalışmayı yine yazıların altında tek tek farklı açılardan çekilmiş resimlerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz ve yapmayı sürekli istediğiniz birçok kendin yap çalışması ile tekrar görüşmek dileğiyle…

DANTELLİ AHŞAP NOT TABLOSU YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*