2015 Dekupaj Örnekleri Resimli

 

 

1

 

2015 Dekupaj Örnekleri Resimli

Bu konumuzda ise sizlere dekupaj çalışmaları ile ilgili resimler sunacağız. Örneklerden yararlanabilir veya fikir edinebilirsiniz. Altta paylaştığım dekupaj örnekleri sayesinde sizde bu güzel sanatı işliyorsanız, işinize yarayacak örnek resimlerden yararlanabilirsiniz. İlerleyen günlerde sizlere dekupaj yapmak isteyenler için anlatımlı videolar paylaşacağım. Benzer çalışmaları bu yazımın sonunda bulabilir ve nasıl yapılır kategorisinde de bulabilirsiniz.

Şimdi sizlere 2015 dekupaj örneklerini resimli olarak altta paylaştım. Bu güzel sanata karşı ilgim var. Ancak bir türlü becerip yapabilir miyim? diye endişelerim var. Gerçekten eğlenceli ve güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Evde kolay dekupaj örneklerini ilerleyen zamanlarda sitemizde sık sık paylaşmaya çalışacağım. 2015 dekupaj çalışmaları ile ilgili örnekleri ve anlatımlı videoları ilerleyen günlerde tekrar bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

 

 

Yeni dekupaj örnekleri için aşağıdaki örneklerden yararlanabilirsiniz.

 

 

Dekupaj sanatıyla yapılanları ilerleyen günlerde çokça paylaşacağım. Bu yazımın hemen altında benzer yazılar bölümünde paylaştığım diğer dekupaj projelerine ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

Exemples Jig 2015 – Beispiele Jig 2015 – Examples Jig 2015

 

 

Daha önce paylaştığımız 30 Adet Kolay Hayvan Resmi Çizimi başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. bTecpo dedi ki:

    Hepsi çok ilgi çekici ve harika görseller. Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir