2015 En Güzel Lif Modelleri ve Videoları

 

Sizler için bu gün 2015 yılının en güzel lif modellerini araştırdık ve resimlerini bulduk. Bu yazımızın sonlarına doğru birçok 2015 yapımı lif modeli ve resimlerini bulabileceksiniz. Bu yazımda sizlere 2015 en güzel lif modellerini ve videolarını paylaştım. Yine lif modellerini resim olarak değilde, ben görmek istiyorum diyorsanız… Videoları keyifle izleyebilirsiniz.

Dilerseniz videolardan ustaysanız hemen modelini çıkarabilir ve kendiniz için aynısını yapabilirsiniz. Birbirinden güzel ve en yeni lif modellerini sitemizde yer alan lif modelleri kategorisinden takip edebilirsiniz. Her gün sizlere yeni lif modellerini paylaşıyoruz. Bunun yanında evde lif yapımı ile ilgili de birçok eğitimli ders videoları da paylaşmaktayız. Sitemizi takip edin, yeni lif modellerinden haberdar olun.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=1JGnfYTKjtQ

 

fiber models – Faser-Modelle – modèles de fibres

Daha önce paylaştığımız 2015 Örgü Boyunluk Bayan Atkı Modeli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:1    Ortalama:2/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Comment on 2015 En Güzel Lif Modelleri ve Videoları

  1. Merhaba bayan;
    Arzunun hobileri sitenizdeki 5\29\2013 tarihinde yayımladığınız yeni bir lif modeli adlı sarılı beyazlı lifin örneğini buraya yazarsanız sevinirim tesekkürler şimdiden…

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*