2015 Fular Modelleri

 

 

0

 

2015 Sonbahar/Kış sezonun en gözde parçalarından biri olan fularlarda rengarenk desenler göze çarpıyor. Geçtiğimiz sezonlarda bayanların boynunda sıkça görmeye alıştığımız fularlar artık modayı tamamlayıcı bir aksesuar olarak görülüyor. Boyun kısmında güzel bir şıklık görünümü yaratan yeni fular bağlama şekillerine göre de farklı tarzlara uyarlanabiliyor. Soğuk aylarda kıyafeti tamamlayıcı bir parça olan fular aksesuarlarında bu sezon örme, şifon hemen hemen her türden modeller yer alıyor. İlk olarak sezonun en gözde parçası her renkten bir parça olan güçlü desenlere sahip modeller oldu. Sıkça tercih edilmeye başlanan yeni fular modelleri arasında sarı ve kırmızının uyumu göze çapıyor. Diğer göze çarpan modeller arasında bu sezonun gözde parçası olan ekose desenli modeller yer alıyor. Ekose deseni bu yıl hemen hemen her kıyafette göze çarpıyor. 2016 fular modellerinde da sıkça göze çarpan ekose deseni kazaklar ile kombinlendiğinde tam bir sokak modası stili yansıtıyor.

 

 

Onun dışında etnik bir görünümde olmak istiyorsanız annelerinizin ucu oyalı yazmalarını fular olarak kullanabilirsiniz. Hem günlük hem de sokak modasında yazmalar sıkça fular olarak kullanılmaya başlandı. Fular modellerinde örme çeşitleri de sıkça kullanılmaya başlandı. Örneğin yaka tarzı olan fular modellerini evde kendinizi basitçe örüp kullanabilirsiniz. Kışın etkisini örme modeller ile üzerinize yansıtabilirsiniz. Örme fular modelleri eldivenler ile kullanıldığı zaman bütünleyici bir görünüm yaratacaktır. Örme modellerde ön tarafta şık broşlar kullanarak da günlük kıyafetlerinizi daha şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

 

 

Daha önce paylaştığımız Eski Penyeden Etek Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir