2015 Örgü Bebek Hırka Modelleri

 

 

1

 

2015 Örgü Bebek Hırka Modelleri

Bu başlık altında sizlere en güzel ve en yeni model örgü bebek hırkalarını sunmaya çalışacağız. 2015 – 2016 yapımı örgü bebek hırka modelleri ile sizde bebeğinize bu güzel çalışmalara benzer hırkalar yapabilirsiniz. Sitemizde bebek hırkaları ile ilgili yine paylaşımlarımız bulunmaktadır.

Arama kutusuna ” bebek hırka ” şeklinde yazarsanız, birçok paylaşıma sitemiz üzerinden ulaşmanız da mümkündür. 2015 örgü bebek hırka örneklerini yine sizlere ilerleyen paylaşımlarımızda sunmaya çalışacağız. Buyrun 2015 örgü bebek hırka modellerine ;

 

 

modelli maglione bambino maglia – knitted baby sweater models – modèles de chandail de bébé tricotés – gestrickte Baby Pullover Modelle – strikkede baby-sweater-modeller – modelos bebê camisola de malha

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Kurabiye Kalıpları Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. tozlu giyim dedi ki:

    yeşil uzun düğmeli olan hırka modeline bayıldım.Acaba nasıl yapıldığına dair renk,ip ve şiş numarasına ait bilgiler elinizde var mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir