2016 Ağaç Dallarından Çerçeve Yapımı – Kurumuş Ağaç Dallarından Çerçeveler

 

 

0

 

2016 Ağaç Dallarından Çerçeve Yapımı – Kurumuş Ağaç Dallarından Çerçeveler Daha önceden size kurumuş ağaç dallarından çiçek yapımı, kuru ağaç dallarından süs yapımı ile ilgili çalışmaları paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere yine kurumuş ağaç dallarından yapılmış çerçeveleri paylaşacağım.

Nasıl olur? demeyin, gerçekten gördükleriniz kurumuş ağaç dallarından yapılmış tamamen gerçek organik çerçevelerdir. İlk başta yapay gelebilir ancak kendiniz yapmaya kalktığınızda ki çalışma sonucu ile aynı görüntüdedirler. Kurumuş ağaç dallarından çok güzel çerçeveler yapabilirsiniz.

 

 

Bunun için sokakta veya ormanda bulacağınız eşit boylardaki kurumuş ağaç dallarını biriktirip, bunları bir tutkal yardımı ile çerçeve şeklinde yapıştırmanız yeterli olacaktır. Kurumuş ağaç dallarından çerçeve yapılışı ile ilgili sitemizde henüz bir anlatımlı içerik yok… fakat ilerleyen günlerde sizlere kurumuş ağaç dallarından çerçeve yapımı ile ilgili anlatımlı bir video veya resimler paylaşacağım. Bu yazımda paylaşacağım kuru ağaç dallarından çerçeve modelleri ise şöyle ;

 

 

Daha önce paylaştığımız 2016 En Güzel ve Yeni Kimono Modelleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir