2016 Ahşap Kasalardan Yapılan Dekorasyonlar

 

 

1

 

2016 Ahşap Kasalardan Yapılan Dekorasyonlar

Evinizde ahşap kasalar varsa ve bir işe yaramıyorsa… bu yazımda paylaşacağım örnek resimlerden yararlanarak sizde evinizdeki eski ahşap kasaları yararlı eşyalara dönüştürebilirsiniz. Ahşap kasalardan yapılan dekorasyon çalışmalarını çok beğeneceksiniz. Birbirinden güzel ve akıllı fikirleri gördüğünüzde sizde kendi evinizde bu güzel çalışmaları yapmayı düşüneceksiniz. Evde ahşap kasalardan yapılan harika dekor fikirleri eminim ki çok hoşunuza gidecek. Birbirinden farklı ve ilginç ahşap dekor fikirlerinden sizde yararlanabilir ve eviniz için ahşap kasalarınızı nasıl dönüştüreceğinizi belirleyebilirsiniz. Ahşap kasalardan yapılan dekorasyon fikirleri ise şöyle ;

 

 

caisses en bois – wooden case – Holzkisten

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Eski Dergilerden Kelebek Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Akif dedi ki:

    Teşekkürler ablacığım güzel fikir elinize sağlık yapıp fotoğrafını paylaşıcam sizinle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir