2016 Birbirinden Güzel Bebek Odası Sarkaç Süs Modelleri

2016-bebek-odasi-sarkac-sus-modelleri4-570x415

2016 Birbirinden Güzel Bebek Odası Sarkaç Süs Modelleri

Daha önce sarkaç süs yapımı ile ilgili anlatımlı çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere 2016 birbirinden güzel bebek odası sarkaç süs modellerini paylaşacağım. Gerçekten gördüğünüzde çok beğeneceksiniz. Bebek odası için bu güzel sarkaç süs modelleri gerçekten çok güzel aksesuarlar olmakta… günümüzde bebek sahibi birçok kişi bebeğinin yatağının baş ucuna bu tür sarkaç süsler koyarak, bebeklerini eğlendirebilmektedirler.

Paylaşacağım sarkaç süs modelleri çok güzel ve birbirinden değişik modellerden oluşuyor. Fikir almanız amacıyla paylaştığım çalışmalara benzer çalışmalar sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için sitemizde yer alan kolay sarkaç süs yapımı ile ilgili anlatımlı çalışmalara göz atabilirsiniz. Keçeden sarkaç süs veya kumaştan sarkaç süs yapımı ile ilgili çalışmalar bu yazımın sonunda karşınıza bağlantı olarak çıkacaktır.

source : http://www.prohandmade.ru/mebel-i-interier/35-neveroyatno-milyx-mobilej-dlya-malyshej/

pendule ornementale – ornamental pendulum – Zierpendel

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*