2016 Birbirinden Güzel Bebek Odası Sarkaç Süs Modelleri

 

 

0

 

2016 Birbirinden Güzel Bebek Odası Sarkaç Süs Modelleri

Daha önce sarkaç süs yapımı ile ilgili anlatımlı çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere 2016 birbirinden güzel bebek odası sarkaç süs modellerini paylaşacağım. Gerçekten gördüğünüzde çok beğeneceksiniz. Bebek odası için bu güzel sarkaç süs modelleri gerçekten çok güzel aksesuarlar olmakta… günümüzde bebek sahibi birçok kişi bebeğinin yatağının baş ucuna bu tür sarkaç süsler koyarak, bebeklerini eğlendirebilmektedirler.

 

 

Paylaşacağım sarkaç süs modelleri çok güzel ve birbirinden değişik modellerden oluşuyor. Fikir almanız amacıyla paylaştığım çalışmalara benzer çalışmalar sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için sitemizde yer alan kolay sarkaç süs yapımı ile ilgili anlatımlı çalışmalara göz atabilirsiniz. Keçeden sarkaç süs veya kumaştan sarkaç süs yapımı ile ilgili çalışmalar bu yazımın sonunda karşınıza bağlantı olarak çıkacaktır.

source : http://www.prohandmade.ru/mebel-i-interier/35-neveroyatno-milyx-mobilej-dlya-malyshej/

pendule ornementale – ornamental pendulum – Zierpendel

 

 

Daha önce paylaştığımız Bahçeye Kolay Arnavut Kaldırımlı Parke Taşı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir