2016 Birbirinden Güzel Kapı Durdurucu Modelleri

kece-tavuk-kapi-durdurucu

2016 Birbirinden Güzel Kapı Durdurucu Modelleri

Aslında evin az aranan ama önemli görevlilerinden birisi kapı durdurucularıdır. Pek ihtiyacımız olmasa da kapıları dayatmak için sandalye koyarız. Aslında bu yazımda paylaşacağım çalışmaları sizlerde evde kolaylıkla yapabilir ve evinizin kapılarına kapı durdurucu görevinde görevlendirebilirsiniz. Şirin yastık modelleri, eğlenceli tavuk figürleri, örgü taş kılıfları, keçe tilki kapı durdurucu modelleri gibi birçok örneği bu yazımda sizlere paylaştım.

Beğendiğiniz modeli aslında sizde evinizde kolaylıkla yapabilir ve evinizin kapılarında kapı durdurucu olarak kullanabilirsiniz. Birbirinden güzel 2016 model kapı durdurucu modelleri ise şöyle ;

butée de porte – door stopper – Türstopper

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*