2016 Birbirinden Güzel Kapı Durdurucu Modelleri

 

 

0

 

2016 Birbirinden Güzel Kapı Durdurucu Modelleri

Aslında evin az aranan ama önemli görevlilerinden birisi kapı durdurucularıdır. Pek ihtiyacımız olmasa da kapıları dayatmak için sandalye koyarız. Aslında bu yazımda paylaşacağım çalışmaları sizlerde evde kolaylıkla yapabilir ve evinizin kapılarına kapı durdurucu görevinde görevlendirebilirsiniz. Şirin yastık modelleri, eğlenceli tavuk figürleri, örgü taş kılıfları, keçe tilki kapı durdurucu modelleri gibi birçok örneği bu yazımda sizlere paylaştım.

 

 

Beğendiğiniz modeli aslında sizde evinizde kolaylıkla yapabilir ve evinizin kapılarında kapı durdurucu olarak kullanabilirsiniz. Birbirinden güzel 2016 model kapı durdurucu modelleri ise şöyle ;

butée de porte – door stopper – Türstopper

 

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeden Yapılmış Bozuk Para Cüzdan Modelleri 2016 başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir