2016 Birbirinden Güzel Kuş Evi Maketleri

 

 

0

 

2016 Birbirinden Güzel Kuş Evi Maketleri

Sitemizde daha önce sizlere maket kuş evi yapımı ile ilgili çeşitli çalışmalar paylaşmıştık. Fakat bu yazımda paylaşacağım örnek çalışmalardan sonra bizim yaptığımız çalışmaların biraz basite kaçtığını göreceksiniz. Bu yazımda sizlere birbirinden güzel kuş evi örnekleri paylaşacağım. Hepsi de birbirinden güzel ve harika çalışmalar… Yapılışı ile ilgili anlatım olmasa da, görünüşleri sizlere yeni fikirler çağrıştırabilir. 2015 en güzel kuş evi modelleri ve 2016 en güzel kuş evi modellerini bu yazımda paylaşıyorum. Birbirinden güzel maket kuş evi modellerine bayılacaksınız. Her biri birbirinden güzel ve eğlenceli olan bu çalışmalara benzer çalışmaları sizlerde yapabilirsiniz. Buyurun en güzel kuş evi maketlerine ;

 

 

source : http://www.craftynest.com/2011/08/camp-craft-no-3-birdhouses/

maison d’oiseau – bird house – Vogelhaus

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kibrit Çöpünden Minyatür El Arabası Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir