2016 Lego Kablo Tutucu Örnekleri

 

 

0

 

2016 Lego Kablo Tutucu Örnekleri

Legolar küçük büyük herkesin sevdiği oyuncak türüdür. Bu yazımda sizlere lego kablo tutucu örnekleri paylaşacağım. Birbirinden güzel bu lego tutucuları çok seveceksiniz. Sizinde evinizde lego oyuncakları varsa, bu örnek çalışmalar gibi sizde bilgisayarınızın kablosunu tutmada kullanabilirsiniz. Yine cep telefonunuzun şarj kablosunu lego tutucu ile kullanabilirsin. 2016 model bu lego çalışmalarını çok beğeneceksiniz.

 

 

Buna benzer çalışmaları sürekli paylaşmaya çalışıyorum. Çünkü gerçekten güzel ve eğlenceli oluyorlar. Resimli örnekleri gördüğünüzde sizde bu lego uygulamasını kendi bilgisayarınız veya cep telefonunuz için yapmayı düşünebilirsiniz. Lego oyuncakları kablo tutacağı olarak kullandığınızda ortaya ilginç görüntüler de çıkabilir.

source : http://sergeev.ws/18317-layfhakery-raportuyut-lego-i-apple-sovmestimy.html

Lego Kabelhalter – support de câble Lego – Lego cable holder

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Örgü Bayan Çorap Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir