2016 Şişe İçine Kum Sanatı Çalışmaları

 

 

0

 

2016 Şişe İçine Kum Sanatı Çalışmaları

Kum sanatı son günlerde popülerleşen güzel bir çalışmadır. Kum sanatı ile birçok şekil ve manzara kolayca yapılabilmektedir. Tabi kolay derken, bu işi bilen ustalarına kolay gelir bu sanat… yeni öğrenecek olanlar ilk başta zorlanabilir ancak zamanla şişe içine kum sanatını da kolaylıkla öğrenebilirler. Bu yazımda sizlere 2016 şişe içine kum sanatı çalışmaları ile ilgili en güzel çalışmaları önünüze getireceğim. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, paylaşacağım resimler hoşunuza gidecek. Şişe içine kum sanatı ile yapılan manzara çalışmaları, figür çalışmaları ve daha birçok farklı kum sanatı ile yapılan çalışmaları yine bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim. 2016 şişe içine kum sanatı çalışmaları ise şöyle ;

 

 

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Kese Kağıdından İnek Oyuncak Yapılışı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir