2016 Yeni Boncuklu Havlu Kenarı Modelleri


2016 Yeni Boncuklu Havlu Kenarı Örnekleri

Havlu modellerini paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere en güzel ve yeni boncuklu havlu kenarı modellerini paylaşacağım.

Tam 20 adet boncuklu havlu kenarı modelini paylaşacağım yazımdaki modelleri beğeneceksiniz. Eminim ki sizinde evinizde çeyizlik için hazırladığınız havlu kenarı modelleri vardır.

Kimisi evlenecek oğluna veya kızına çeyiz olarak bu tür havlu modellerini yapar ve saklar. Kimisi de evinde gelen misafirlere şık sunumlar yapmak için bu modelleri kullanmayı tercih ederler.

Bu yazımda paylaşacağım şık havlu modelleri ise yine el emeği göz nuru modellerdir. 2016 yeni boncuklu havlu kenarı modelleri ise şöyle ;

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*