2016 Yeni Boncuklu Havlu Kenarı Modelleri

 

2016 Yeni Boncuklu Havlu Kenarı Örnekleri

Havlu modellerini paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere en güzel ve yeni boncuklu havlu kenarı modellerini paylaşacağım.

Tam 20 adet boncuklu havlu kenarı modelini paylaşacağım yazımdaki modelleri beğeneceksiniz. Eminim ki sizinde evinizde çeyizlik için hazırladığınız havlu kenarı modelleri vardır.

 

 

Kimisi evlenecek oğluna veya kızına çeyiz olarak bu tür havlu modellerini yapar ve saklar. Kimisi de evinde gelen misafirlere şık sunumlar yapmak için bu modelleri kullanmayı tercih ederler.

Bu yazımda paylaşacağım şık havlu modelleri ise yine el emeği göz nuru modellerdir. 2016 yeni boncuklu havlu kenarı modelleri ise şöyle ;

Daha önce paylaştığımız 2016 Yeni Dantel Seccade Modelleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:4    Ortalama:1.8/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*