3 RENK ÖRGÜ ARKADAŞ BİLEKLİK MODELİ

1x1.trans

El yapımı örgü bileklik modeli

Örme bileklik modeli ile çok güzel arkadaş bileklik örneği yapabilirsiniz. Arkadaş bileklik modeli olarak yapıp kullanacağınız bu tür çalışmaları bolca yapıp satarak harika paralar da kazanabilirsiniz. El yapımı bileklik modeli yapıp kullanmanın yanı sıra sevdiğiniz arkadaşlarınıza da sunabilirsiniz. Onları mutlu edebilirsiniz.

El yapımı takı çalışmalarını sitemizde bolca bulabileceğiniz gibi bu güzel çalışmaların hem videolu hem de resimli anlatımları sayesinde hemen öğrenip yapabileceğinizi de görebilirsiniz. Anlatımlı takı çalışmalarını kolayca yapabiliyoruz.

Bu güzel çalışma da 3 renk tercih edilmiş. Aynı rengin tonlarında yapılan bileklik modelini kolayca yapıp, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Üç renkli arkadaş bileklik modeli olarak örgüsünü değişik de yapabilirsiniz.

Yada resimli anlatımdaki gibi adımları takip ederek örme bileklik çalışmasını kolayca yapabilirsiniz. El yapımı takı çalışmasında zorlanacak bir taraf olmadığı gibi zıt renkler veya 2 renk de kullanarak yapabilirsiniz.


Anlatımlı bileklik modelinde zor kısım yok. Sadece örme işi var. Renkleri ayrı ayrı sıra şeklinde örgü motif yapıp, el yapımı arkadaş bileklik modelini kolayca ortaya çıkarabilirsiniz. Tahmini 2/3 saatinizi almayacak bir çalışma.

how-to-make-cool-friendship-bracelet-for-beginners..
3 RENK ÖRGÜ ARKADAŞ BİLEKLİK MODELİ

TIĞ İŞİNDEN İÇ İÇE GEÇEN HALKALAR ÖRGÜSÜ başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*