3 RENKLİ PARACORD ARKADAŞ BİLEKLİĞİ


diy-friendship-bracelet-tutorial-how-to-braid-trip..-736x415

Üç renkli bileklik yapılışı

Arkadaş bileklik çalışmalarını her zaman sevmişimdir arkadaşlar. Bu gün sizlerle çok güzel 3 renk örgü ipinden veya normal bileklik ipinden yapılan güzel bir takı çalışmasını ele alacağız. Bu tür çalışmalar hem boş zamanlarımızı keyifli geçirmemize yarıyor. Hem de el becerilerimizi geliştirmemiz için birebir.

Üç renkli bileklik modeli yaparken örgü sırasına dikkat etmeniz gerekiyor. Arkadaş bileklik modeli olarak tasarlayacağınız bu çalışmayı dilerseniz iki renk örgü ipiyle de yapabilirsiniz.

Benzer arkadaş bileklik örneklerini çokça sitemizde bulabilirsiniz. Nasıl yapıldıklarını inceleyebilir ve değişik el yapımı takılar veya kolyeler hazırlayabilirsiniz. Yapımı oldukça eğlenceli olan çalışmada malzemeleri bir araya getirmeniz yeterli oluyor.

Daha sonra örgü sırasına göre ilk renk sonraki renk ve diğer üçüncü renk şeklinde örgü bilekliği bitiriyorsunuz. Klips yani takı uçlarını hobi marketlerden takı marketlerden satın alabilirsiniz. Örgüyle de o kısımlar bağlanabilir. Kolay gele.


diy-friendship-bracelet-tutorial-how-to-braid-trip..
3 RENKLİ PARACORD ARKADAŞ BİLEKLİĞİ

source: http://lc.pandahall.com/articles/1146-diy-friendship-bracelet-tutorial-how-to-braid-triple-paracord-bracelets.html

SEN KAÇ YILDIZ VERİRDİN ACABA? MERAK EDİYORUZ?
[TOPLAM: 1 ORTALAMA: 5]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*