30 Dakikada El İle Paspas Örme

 

 

1

 

Yarım saatte elle paspas örmek için paylaştığımız bu güzel anlatımdan mutlaka yararlanmalısınız. Çok kısa sürede el ile kendi paspasınızı örmek ister misiniz? O halde bu yazımızdaki videoyu takip edin. Bu sayede sizde 30 dakikada el ile paspas örme işlemini öğrenmiş olun. Altta yer alan çalışma sayesinde sizde kısa sürede yarım saatte paspas örmeyi öğreneceksiniz. Hem de herhangi bir aparat kullanmadan kısa sürede tamamlayabileceksiniz.

Bu tür güzel ve pratik çalışmaları sitemizde sürekli olarak bulabilir ve hepsinden keyifle yararlanabilirsiniz. Anlatımlı elle örülen paspas çalışmalarına benzer örnekleri de hemen bu yazımızın altındaki benzer yazılar bölümünde görebilirsiniz. Onları da inceleyerek kısa sürede sizde çok güzel el yapımı örgü paspaslar ortaya çıkarabilirsiniz.

 

 

30-dakikada-paspas-orme

 

 

Daha önce paylaştığımız Kalın İpten Paspas Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. seda dedi ki:

    Lütfen bu ipin adını söyleyebilir misiniz?? Bu ipten bulamıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir