5 Adımda Ponpon Yapımı – Resimli Anlatım

5-adimda-ponpon-yapimi-435x415

5 Adımda Ponpon Yapımı – Resimli Anlatım

Çoğu kez benzerlerini paylaşmıştım. Fakat bu farklı geldi ve sizlerle de paylaşmak istiyorum. Evet daha önce sizlere çataldan ponpon yapımını paylaşmıştım. Hatta resimli anlatımlarını farklı farklı yapımını gösterecek şeklide paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda da yine çok kısa sürede pratik bir şekilde 5 adımda ponpon yapımını öğreneceksiniz.

Resimli anlatımdaki gibi sizde evinizde kolay ponpon yapımını öğrenebilir ve çeşitli süslemelerde veya lif modelleri için yaptığınız ponpon çalışmasını kullanabilirsiniz. Ponpon yapımı oldukça kolay ve pratik bir şekilde resimli anlatımda ifade ediliyor. Sizde evinizde bir çatal yardımı ile ipleri doladıktan sonra tam ortasından bağlayıp, kenarlarını kesmeniz yeterli olacaktır. Resimli anlatımda ki gibi 5 adımda çok kolay bir şekilde ve kısa sürede kolay ponpon yapılışını öğreneceksiniz. Kolay gelsin.

5-adimda-ponpon-yapimi

source : http://hobbywork.ru/pompon-na-vilke-v-5-shagov/

bouffées faciles – easy puffs – einfach Puffs

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*