7 Mükemmel Kokteyl Fikri

 

 

0

 

7 Mükemmel Kokteyl Fikri

Bu yazımda sizlere nette karşılaştığım çok güzel bir çalışmayı paylaşacağım. Genelde plajda veya özel kutlamalarda sunulan kokteyllerin farklı versiyonlarını bu yazımda sizlere paylaşacağım. Değişik görünümlere sahip ve olağanüstü lezzetleri olan bu kokteyllerden sizde kendinize göre çeşitlendirebilirsiniz. Örnek olarak yararlandığım yabancı sitede asıl kaynakları da yer alıyor. Dilerseniz asıl kaynaklarına ulaşabilir ve yapılışlarını da öğrenebilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım 7 mükemmel kokteyl fikrine inanamayacaksınız. Özellikle karpuzun içinden akan kokteyle bayılacaksınız. Hakikaten ilginç fikirler ve değişik çalışmalar bunlar…

 

 

source : http://blog.oubly.com/beach-wedding-cocktails/

cocktail ideas – idées de cocktails – Cocktail-Ideen

Daha önce paylaştığımız Eski Kottan Saksı Kılıfı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir