ADIM ADIM ÖRGÜ ÇİÇEK YAPMAK

 

 

0

 

Adım adım örgü çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışması hem farklı, hem de kısa sürede yapabilmeniz için tüm detaylar yer alıyor. Kısa sürede nasıl yapacağınızı öğrenebilir ve çok güzel örgü çiçek motifleri yapmayı öğrenebilirsiniz.

Adım adım ne yapmanız gerektiği belirtilen çalışma sayesinde sizde kısa sürede eğlenceli çalışmaları zorlanmadan yapabileceksiniz. Kolay yapılan örgü motifleri ve anlatımlarını sitemizde daha önce de çoğu kez paylaşmıştık.

Bu yazımızda da yine çok güzel çiçek örneği motif olarak anlatımlı bir şekilde veriliyor. Yapmanız gereken anlatımlı çalışmadan yararlanarak kısa sürede bu güzel çalışmayı tamamlamak.

 

 

Benzer örgü motiflerini ve örneklerini sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Anlatımlı motif çalışmaları ile sizde keyifli zamanlar geçirebilir ve zamanınızı bu tür çalışmalarla eğlenerek geçirebilirsiniz. Anlatımlı motif çalışması ile şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

adim-adim-orgu-cicek-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız TIĞ İŞİ JAPON MOTİF ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir