AĞAÇ DALLARINDAN ELBİSE ASKILIĞI YAPMAK

 

 

0

 

Kendin yap projesi olarak bu gün ki yazımda sizlere ağaç dallarından elbise askılığı yapmak için güzel bir anlatım paylaştım. Hem yapımı kolay hem de evinizi oldukça estetik gösterecek bir dekorasyon fikri olduğunu söyleyebilirim.

Evde ağaç dalından askılık yapmak için daha önce benzer çalışma paylaştım mı? bilmiyorum. Ancak eğer paylaşım varsa hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır.

Yapımı kolay olan bu çalışma da öncelikle bir askılık çerçevesi yapmanız veya marangozda yaptırmanız gerekiyor. Yaptırdıktan sonra askı olarak kullanabileceğiniz sağlam ağaç dalları veya benzeri malzeme temin etmeniz yeterli olacaktır.

Resimli anlatımda detaylı olarak nasıl yapıldığı gösteriliyor. Şimdi sizleri ağaç dalından elbise askılığı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

agac-dallarindan-elbise-askiligi-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/184647653451046345/

 

 

Daha önce paylaştığımız TIĞLA PONPON YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir