AHŞAP BONCUKTAN BARDAK ALTLIĞI YAPMAK

 

 

0

 

Evde kolay nihale yapmak için paylaştığım çalışmalara benziyor. Bu yazımda paylaştığım çalışma ahşap boncuktan bardak altlığı yapmak ve yapımı da oldukça basit.

Sizde ahşap boncukları temin ettikten sonra bu güzel çalışmayı yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Benzer çalışmaları sürekli olarak sitemizde paylaşmıştım.

Kendin yap kategorisinde bu çalışmalara sıklıkla karşılaşabilirsiniz. Hemen bu yazımın altında da benzer nihale yapımıyla ilgili çalışmaların resimli anlatım ve anlatımlı videolarına ulaşabilirsiniz.

Evde kolay yapılan ahşap boncuktan bardak altlığı yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar verilmiş. Zaten yapımı kolay olan çalışmayı kısa sürede yapabilir ve farklı farklı yapıp satabilirsiniz.

Satarak para kazanabileceğiniz güzel ve eğlenceli bir çalışma olduğunu da belirtmek isterim. Şimdi sizleri nasıl yapıldığını gösteren resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

ahsap-boncuktan-bardak-altligi-yapmak

source : http://potuks.com/pin/tahta-boncuklarla-bardak-altligi-yapmak/

 

Daha önce paylaştığımız AHŞAP MANDALDAN MİNYATÜR BALE YAPAN KIZ YAP başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir