AHŞAP ÇİVİLİ TAHTADAN KOLAY LİF ÖRMEK

 

 

0

 

Ahşap çivili tahtadan kolay lif örmek için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasına benzer daha önce de çoğu kez anlatımlar paylaşmıştım. Kartondan lif tezgahı yapmak veya ahşap çivili mekanizma üzerinde lif örmek gibi daha birçok çalışmaya sitemizden ulaşabilirsiniz.

Altta benzer birçok çalışma karşınıza zaten çıkacak. Evde lif örüp, satarak para kazanmak isterseniz sitemizdeki lif modelleri ve lif örnekleri ile birlikte yapımını anlatan çalışmalara mutlaka katılmalısınız. Sitemizdeki ders niteliğindeki anlatımlar sayesinde sizde lif örmeyi öğrenebilir ve kolaylıkla harika lifler ortaya çıkarabilirsiniz.

Anlatımlı lif yapımı sayesinde sizde evinizde kullanmalık veya hediye olarak birisine vermeyi düşüneceğiniz lifler yapabilirsiniz. Kolay lif örmek için malzemeleri temin ettikten sonra bu paylaştığım çalışmaya benzer bir çalışma yapabilirsiniz.

 

 

Zor gelmesi halinde hemen alttaki farklı çalışmalara göz atmanızı tavsiye edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

ahsap-civili-tahtadan-kolay-lif-ormek

 

 

Daha önce paylaştığımız ÖRGÜ İPİNDEN DÜĞÜMLÜ SAÇ SÜSÜ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir