AHŞAP ÇUBUKLA ÖRGÜ TAÇ YAPMAK

 

 

0

 

Ahşap çubukla örgü taç yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan kolaylıkla yapabilirsiniz.

Evde kolay taç yapmak veya taç takı yapımıyla ilgili çalışmalar arıyorsanız, sitemizde bu tür çalışmalardan birçok örnekte bulabilirsiniz.

Resimli anlatım ve videolu anlatımları paylaştığımız sitemizde sürekli bu tarz takı yapımıyla ilgili çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Ahşap çubukla örgü taç yapımını gösteren çalışmalar sayesinde sizde kıyafetlerinize uyumlu güzel taçlar yapabilir ve kullanabilirsiniz. Kıyafet kombine ederken mutlaka takı aksesuarlarına ihtiyaç duyarız.

İşte sahip olduğumuz elbiselere uyumlu taç veya bu tür takılar yaparak hem masraf etmemiş oluruz. Hem de kimsede olmayan örgü taç eşyası ile herkesten daha farklı gözükürüz.

Ahşap çubuktan örgü taç yapımını gösteren çalışma da nasıl yapıldığı aşama aşama verilmiş. Kısa sürede aynısını yapabilir ve çok güzel örgü taçlara sahip olabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımlı resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

ahsap-cubukla-orgu-tac-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız TIĞ İŞİ ÖRGÜ KIZ ÇOCUK ELBİSE MODELİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir