Ahşap İğneyle Artık Kumaş Paspas Yapmak

 

 

0

 

Evde ahşap iğneyle paspas yapmak için bu yazımda paylaştığım çalışma da artık kumaş kullanılarak paspas yapımını gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde ahşap iğneyle yapılan çalışmaları sanırım daha önce paylaşmamıştım. Ahşap iğneyle kolay paspas yapmak için atık kumaş parçalarına ihtiyacınız olacak.

Daha önceden artık kumaş parçalarından paspas yapmak için birçok örnek paylaşmıştım. Resimli anlatıma tam detaylar gösterilmemiş.

Fakat nasıl yapacağınızı fikir olarak anlayabilirsiniz. Ahşap iğneyle artık kumaştan paspas yapmak için resimli anlatımda nasıl yapıldığı kabaca gösterilmiş.

Sizde ahşap iğneyle paspas yapmayı düşünürseniz, bu güzel resimli anlatım size iyi bir fikir olabilir. Şimdi sizleri ahşap iğneden paspas yapmak için resimli örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

ahsap-igneyle-artik-kumas-paspas-yapmak

source : http://postila.ru/post/11310391

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Lale Nakış Örneği Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir