2016 Ahşap Kasalardan Yapılan Dekorasyonlar

2016 Ahşap Kasalardan Yapılan Dekorasyonlar

Evinizde ahşap kasalar varsa ve bir işe yaramıyorsa… bu yazımda paylaşacağım örnek resimlerden yararlanarak sizde evinizdeki eski ahşap kasaları yararlı eşyalara dönüştürebilirsiniz. Ahşap kasalardan yapılan dekorasyon çalışmalarını çok beğeneceksiniz. Birbirinden güzel ve akıllı fikirleri gördüğünüzde sizde kendi evinizde bu güzel çalışmaları yapmayı düşüneceksiniz. Evde ahşap kasalardan yapılan harika dekor fikirleri eminim ki çok hoşunuza gidecek. Birbirinden farklı ve ilginç ahşap dekor fikirlerinden sizde yararlanabilir ve eviniz için ahşap kasalarınızı nasıl dönüştüreceğinizi belirleyebilirsiniz. Ahşap kasalardan yapılan dekorasyon fikirleri ise şöyle ;

 
 

caisses en bois – wooden case – Holzkisten

 

Evde Eski Dergilerden Kelebek Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski broşürden kelebek yapımı, eski dergiden kelebek yapımı ve eski dergilerden kelebek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Akif diyor ki:

    Teşekkürler ablacığım güzel fikir elinize sağlık yapıp fotoğrafını paylaşıcam sizinle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir