Evde Suntadan Kitap Kaplığı Yapmak

Bu çalışma bana çok ilginç geldi. Sizinle de paylaşmak istedim. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde evde suntadan kitap kaplığı yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği paylaşılmış. Yapmanız gereken sunta veya ahşap bir malzemeyi kitabın kap kısmına yapıştırmak. Oldukça kolay olan bu çalışma sayesinde sizde suntadan kaplı deftere veya kitaba sahip olabilirsiniz.

Okuduğunuz kitapları seviyorsanız ve kaplarının zarar görmesini engellemek istiyorsanız da bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde ahşaptan kitap kaplama işlemi olarak da bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizi evde suntadan kitap kaplığı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-suntadan-kitap-kapligi-yapmak

source : http://de.dawanda.com/do-it-yourself/basteln-und-gestalten/notizbuch-mit-kork-gestalten

 

Cam Şişeden Minyatür Mantar Ev Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cam kavanozdan minyatür ev yapmak, cam kavanozdan şirin evi yapmak ve cam kavanozdan şirinler evi yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir