Yeni Ahşap Yakma Resimleri

Yeni Ahşap Yakma Resimleri

Ahşap yakma sanatı ile yapılan resimleri bu başlıkta sizlere paylaşmaya çalışacağım. 25 adet birbirinden güzel ahşap yakma resimlerini paylaşacağım bu başlıktaki resimleri yapanların eline sağlık. Gerçekten güzel çalışmalar olmuş. Ahşap yakma sanatı ile birbirinden farklı resimler ve şekiller yapılabilmektedir. Ahşap yakma sanatı ile insan resimleri, hayvan resimleri, manzara resimleri, dini tablolar yapılabilmektedir.

 
 

Gerçekten evde duvarınıza astığınızda çok güzel durmaktadırlar. Eğer bu sanatı yapmayı bilmiyorsanız, yapan kişilerden satın alarak evinizin dekoru için düşünebilirsiniz. Yeni ahşap yakma resimleri ile karşılaştıkça sizlere daha fazla örneğini paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda ise şimdilik 25 adet yeni ahşap yakma örneklerini paylaşacağım.

la combustion du bois – brændefyring – wood burning

 

Evde Yeni Renkli Bahçe Kapısı Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. en güzel renkli kapı örnekleri, renkli kapı modelleri ve renkli kapılar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir