AHŞAP MANDAL TELİNDEN TAKI YAPMAK

 

 

0

 

Ahşap mandal telinden takı yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını sizde evde yapabilirsiniz. Mandalların ortasında yer alan metal parçasını çıkararak ondan küpe, kolye veya bileklikler yapabilirsiniz. Gerçekten ilginç bir çalışma olan bu güzel projeyi sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Özellikle takı yapmayı seven kişiler bu tür farklı fikirlerle ortaya yeni takı modelleri veya örnekleri çıkarabilmektedirler. İnanın yapılıp kullanıldığında kimsenin aklına mandaldaki metalin kullanıldığı fikri gelmeyecek. Bu tür cin fikirler her zaman beğenilmiştir.

Gerçekten bende ilk gördüğümde nasıl ya! şeklinde tepki verdim. Ancak yapılıyormuş bunu da öğrenmiş olduk. Ahşap mandal metalinden küpe yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı kolye veya yüzük yada daha değişik takı çalışmaları olarak kendinize göre değerlendirebilirsiniz.

 

 

Bu sadece bir fikir vermesi amacıyla paylaşılmış tanıtım amaçlı bir çalışmadır. Aynısını da yapabilirsiniz. Kolay yapıp sevdiklerinize hediye edebilir veya keyifle kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

ahsap-mandal-telinden-taki-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız DERİ KUMAŞTAN KELEBEK TOKA YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir