Ahşap Mandal ve Yoğurt Kabından Sepet Yapımı

 

 

0

 

Ahşap Mandal ve Yoğurt Kabından Sepet Yapımı

Bu çalışmamızda sizlere ahşap mandallar ve yoğurt kabı kullanarak nasıl şahane sepetler yapabileceğinizi göstereceğiz. Gerçekten çok kolay ve pratik olan bu çalışma ile sizde evinizde harika dekor eşyası yapmış olacaksınız. Benzerlerini büyük alışveriş mağazalarında büyük paralar vermek yerine, hem el emeği göz nuru kendi çalışmalarınız ile bu tür eşyalara sahip olabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere paylaştığım çalışma ahşap mandal ve yoğurt kabından sepet yapımını anlatan resimlerden yararlanarak sizde aynı çalışmayı yapabilir ve evinize akustik dekorasyon malzemeleri üretebilirsiniz.

 

 

Üstelik fazla para harcamadan kendi kendinize yaparak… Hem yaparken eğlenirsiniz. Hem de kendinizin yaptığı bir eşyayı evinize gelen birileri beğendiğinde ki muhteşem hissi yaşarsınız. Beğenenlere veya sevdiklerinize de yapabilir veya hediye edebilirsiniz.

mandal-yogurt-sepet-yapimi

Buna benzer çalışmalarınız varsa bize gönderebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz…

Latch Warenkorb – panier verrou – latch basket

 

 

Daha önce paylaştığımız Ahşap Tahta Paletler İle Ev Eşyaları Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir