AHŞAP MANDALDAN MİNYATÜR BALE YAPAN KIZ YAP

 

 

0

 

Evinizde hala ahşap mandal kullanıyorsanız ve ahşap mandal sahibi iseniz bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Ahşap mandaldan minyatür bale yapan kız yapmak için paylaştığım bu güzel resimli anlatımdan yararlanarak sizde eğlenceli olan bu çalışmayı kısa sürede evinizde yapabilirsiniz.

Evde mandalla yapılan çalışmaları daha önce de paylaşmıştım. Gerçekten güzel minyatür figürler ortaya çıkıyor. Bazen minyatür sanatıyla uğraşmak istediğimizde tüm malzemeler evinizde vardır.

Ancak kafamızda nasıl bir şey yapacağımızın fikri yoktur. İşte bu çalışma da onlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Evde bu tür mandal veya benzer malzemelerden minyatür süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Paylaştığım resimli anlatımda fazla detay yok. Ancak ne yapmanız gerektiğini az çok anlayacağınızı düşünüyorum. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

ahsap-mandaldan-minyatur-bale-yapan-kiz-susu-yap

source : http://fabartdiy.org/20-creative-uses-for-clothespins-you-can-make-for-your-home/

 

 

Daha önce paylaştığımız KEÇEDEN KOLAY EL ÇANTASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir