AHŞAP ODUN KÜTÜKTEN MUMLUK YAPMAK

 

 

0

 

Artık günümüzde ahşap süsleme çalışmaları daha çok tercih ediliyor. Ahşap odun kütükten mumluk yapmak içinde paylaştığım bu güzel çalışma hem evi otantik gösterecek. Hem de evinize gelenleri şaşırtabileceksiniz.

Artık insanoğlu doğaya geri dönüyor. Köyler yavaş yavaş terk edilirken ve unutulurken, artık insanoğlu köylerde her gün kesilen odunları yakacak yerine değilde, evde süs mumluk niyetine kullanmaya başladı.

Bu yazımda da paylaştığım çalışma tam o şekil bir çalışma olarak karşınıza çıkacak. Sizde odundan mumluk yapmak isterseniz bu çalışmayı takip edebilirsiniz.

Kütükten mumluk yapmak veya benzer çalışmaları daha önce de paylaşmıştım. Resimli anlatımda nasıl yapacağınız adım adım verilmiş. Ne yapmanız gerektiğini az çok anlayabilirsiniz.

 

 

Ancak yapımı için bir takım delici aletler veya marangoz aletlerine de ihtiyacınız olabilir. Şimdi sizleri ahşap odundan mumluk yapmak için örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

odun-kutukten-mumluk-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız DÜĞÜN EVİ SÜS ÖRNEKLERİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir