AHŞAP ODUN KÜTÜKTEN MUMLUK YAPMAK

odun-kutukten-mumluk-yapmak-564x415

Artık günümüzde ahşap süsleme çalışmaları daha çok tercih ediliyor. Ahşap odun kütükten mumluk yapmak içinde paylaştığım bu güzel çalışma hem evi otantik gösterecek. Hem de evinize gelenleri şaşırtabileceksiniz.

Artık insanoğlu doğaya geri dönüyor. Köyler yavaş yavaş terk edilirken ve unutulurken, artık insanoğlu köylerde her gün kesilen odunları yakacak yerine değilde, evde süs mumluk niyetine kullanmaya başladı.

Bu yazımda da paylaştığım çalışma tam o şekil bir çalışma olarak karşınıza çıkacak. Sizde odundan mumluk yapmak isterseniz bu çalışmayı takip edebilirsiniz.

Kütükten mumluk yapmak veya benzer çalışmaları daha önce de paylaşmıştım. Resimli anlatımda nasıl yapacağınız adım adım verilmiş. Ne yapmanız gerektiğini az çok anlayabilirsiniz.

Ancak yapımı için bir takım delici aletler veya marangoz aletlerine de ihtiyacınız olabilir. Şimdi sizleri ahşap odundan mumluk yapmak için örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

odun-kutukten-mumluk-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*