Ahşap Oyma Ev Dekorasyonu 10 Örnek


lale-cicek-oymali-ahsap-sandalye-600x415

Ahşap Oyma Ev Dekorasyonu 10 Örnek

Sizin için en güzel 10 adet ahşap oyma ev dekorasyon modelini önünüze getiriyoruz. Gerçekten harika çalışmalar ve örnekler. Ev dekorasyon örnekleri arasında bu güzel ahşap oyma çalışmalarına bayılacaksınız. Eski tarihi evlerde olan ahşap oymacılığı artık günümüzde pek tercih edilmiyor. Eskiden ne çok yapılırmış ve ne çok rağbet görürmüş. Şimdi ise antika gözüyle bakılıyor.


Eski tarihi evlere veya ahşap evlere girdiğinizde bu güzel ahşap oymacılık çalışmalarını ve ince işçilikleri görebilirsiniz. Bu tür çalışmalar artık günümüzde para etmiyor. Ancak bir gün moda olacağını düşünüyorum. Zaten devir devir moda değişiyor. Bir gün beğenilmeyen, yarın en çok tercih edilen olabiliyor. Bu yüzden bu modelleri sizde inceleyin ve eskileri anın. Kolay gelsin.

Damacanadan Avize Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*