AHŞAP PALETTEN BAHÇEYE SALINCAK YAPMAK

 

 

0

 

Ahşap paletten neler yapılır ki? demeyin. Çünkü gerçekten harika çalışmalar ortaya çıkabiliyor. Eviniz bahçeli ise veya bir köyünüz varsa bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Ahşap paletten bahçeye salıncak yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapıldığı az çok gösterilmiş. Tek yapmanız gereken bu ahşap paletlerden temin edip, çalışmanın aynısını yapmak.

Kolay anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapabilir ve sizde ahşap tahtadan salıncak sahibi olabilirsiniz. Anlatımlı olması sayesinde aşamaları kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ahşap paletten salıncak yapmak için baya bir süre önce benzer çalışmaları anlatımlı olarak paylaşmıştım. Hatta ahşaptan köşeli oturma grubu yapmak isteyenler içinde benzer çalışmaları sitemizde paylaştığımı hatırlıyorum. Şimdi sizleri anlatımlı resimle baş başa bırakıyorum. Yapmak isteyenler değerlendirebilirler. Kolay gelsin.

 

 

ahsap-paletten-bahceye-salincak-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜYLE KAVANOZ SÜSLEME ÇALIŞMASI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir