AHŞAP PALETTEN ÇOK ŞIK SEHPA YAPMAK

1x1.trans

Ahşap paletten çok şık sehpa yapmak ister misiniz? bu yazımda sizlere onun yapılışını gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım. Adımları uygulamak hem kolay, hem de kısa sürede sizde evinize ahşap sehpa yapmış olacaksınız.

Otantik bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Eviniz müsaitse veya bu tür ahşap eşyaları seviyorsanız, mutlaka bu güzel çalışmayı yapmayı düşünmelisiniz.

Ahşap paletten çok şık sehpa yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar verilmiş. Yapmanız gereken ahşap palet temin edip, sprey boya ile veya normal boya ile sehpayı yavaş yavaş yapmak.

Evinizin ortasında şık duracağını söyleyebilirim. Bu tür çalışmaları sevenler hatta bayılanlar var. Bu tür benzer eşyaları büyük paralara almaya gerek yok. İşte kolaylıkla sizde evde yapabilir ve kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.


ahsap-paletten-cok-sik-sehpa-yapmak

source

ESKİ TRAKTÖR LASTİĞİNDEN MİNİ PLAJ YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*