Ahşap Şiş İle Atkı Örme Resimli Anlatım


ahsap-sis-ile-atki-orme-535x415

Ahşap Şişle Atkı Örme

Birçok şekilde şişe benzeyen araç veya gereç ile örgü yapıldığını gördük. Bunlarla ilgili paylaşımlarda yaptık. Bu yazımızda ise sizlere ahşap şiş ile atkı nasıl örülür? bunu göreceğiz. Evde ahşap şişle örgü örmek gibi değişik fikirleri ve projeleri de sitemizde paylaşmıştık. Onları da sitemizde bulabilir ve değerlendirebilirsiniz.

Ahşap şişle atkı nasıl örülür diyorsanız sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı örmeyi öğrenebilirsiniz. Ahşap şişten örgü örmek gibi değişik fikirleri her zaman sevmişimdir. Sizlerde alttaki anlatımdan yararlanarak bu güzel çalışmayı kısa sürede öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.


ahsap-sis-ile-atki-orme1

Schmuck stricken mit Holzstäbchen – jewelry knit with wooden skewers – bijoux tricoter avec des brochettes en bois – smykker strik med træspyd – jóias malha com espetos de madeira – gioielli maglia con spiedini di legno

Tığ İşi Gül Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*