AHŞAP ŞİŞLE ATIK KUMAŞTAN PASPAS YAPMAK

 

 

0

 

Ahşap şişle atık kumaştan paspas yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kolayca yapabilirsiniz. Kendin yap çalışmaları arasında beğendiğim ve sevdiğim değerlendirme çalışmalarından birisi olan bu güzel çalışmayı kesinlikle de yapmanızı öneriyorum.

Ahşap şişi satın alabilir veya komşularınızdan bulabilirsiniz. Ahşap şişten paspas örmek için daha önce de anlatımlı birçok kez çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Anlatımlı çalışmalar sayesinde kısa sürede çok güzel paspas modeli yapabilir ve evinizde beğenerek kullanabilirsiniz.

Ahşap şişle örülen paspas çalışmaları yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde hem keyifli zamanlar geçireceğiniz güzel hobiler öğrenmiş oluyorsunuz. Hem de evinizdeki atık kumaş parçalarını değerlendirerek yeni paspaslar yapabiliyorsunuz.

 

 

Anlatımlı çalışmalar ile kısa sürede evinize benzersiz paspaslar yapabileceksiniz. Bu tür çalışmaları küçük yapıp nihale şeklinde de kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

ahsap-sisle-atik-kumastan-paspas-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız MAKROME İPİNDEN BİLEKLİK NASIL YAPILIR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir