Ahşap Tahta Paletler İle Ev Eşyaları Yapımı

 

 

0

 

Ahşap Tahta Paletler İle Ev Eşyaları Yapımı

Evimizde arta kalan ahşap paletleri ve parçaları genelde parçalar soba kullanıyorsak yakarız. Yada odun, tahta kullanan birisine veririz. Fakat bu yazımızda sizlere fazlalık ahşap paletlerden harikalar yapılabileceğini göstereceğiz.

Ahşap tahta paletler ile çok güzel ev eşyaları, sehpalar, oturma bölümleri, teras dekorasyonları, yatak odası için aksesuar gibi daha aklınıza gelebilecek birçok çeşitte eşya yapılabilir.

Paylaştığım örnek çalışmalardan sizde esinlenebilir ve böylesine güzel eşyalar yapabilirsiniz. Ahşap tahta paletler ile ev eşyaları yapımı ile ilgili yapılışını gösteren çalışmaları da yine ilerleyen günlerde sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Diğer ahşap çalışmalarını sitemizde yer alan ahşap işleri kategorisinde kolaylıkla görebilirsiniz.

 

 

Tahta paletlerden yapılan dekoratif eşyalar :

Ahşap tahta paletlerden yapılan çalışmalar ile ilgili video :

 

woodworking – travail du bois – Holzbearbeitung

Daha önce paylaştığımız Amigurumi İle Yapılan Çalışmalar Resimli Videolu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir