2

 

Ahşap Tahtadan Minyatür Masa Yapmak

 

 

Ahşap işleri bölümüne eklediğim bu güzel çalışmada sizlere ahşap tahtadan minyatür masa yapmak isteyenler için resimli güzel bir anlatım paylaştım. Adım adım ahşaptan nasıl yapacağınız gösteriliyor. Yapmanız gereken malzemeleri temin etmek ve sırasıyla adımları uygulayarak bu güzel minyatür tahta sehpa veya masa çalışmasını tamamlamak. Yaparken eğleneceğiniz çalışmayı bu resimli anlatımdan örnek alarak kendinize göre değiştirmeniz de mümkün. Öncelikle ahşaptan minyatür masa yapmak için malzemeleri bir araya getirmelisiniz. Ahşap tahtadan masa yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • ahşap tahta parçaları.
  • çekiş ve çivi.
  • yapıştırıcı ve vernik.
  • boya.

Malzemeleri temin ettikten sonra ahşap tahtaları resimli anlatımdaki gibi birleştirmelisiniz. Çekiş ve çivi ile iskeleti yaptıktan sonra üzerini vernik ve boya ile güzelleştirebilirsiniz. Bu güzel çalışmayı evinizde bahçenize uyarlayabilirsiniz. Minyatür masa yapabilir ve üzerine çiçek saksıları da koyabilirsiniz. Yine bu güzel ahşaptan sehpa yapmak isteyenler taslaktan yararlanabilirler. Şimdi sizleri resimli anlatımda gösterilen ahşap tahtadan masa yapmayı anlatan çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

ahsap-tahtadan-minyatur-masa-yapmak

Ahşaptan minyatür masa yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak değişik masa çalışmaları da yapabilirsiniz. Tahtadan sehpa yapmak isteyenler için dekorasyon bölümünde değişik çalışmaları paylaşmıştım. Kendin yap ve dekorasyon bölümlerinde çeşitli çalışmalara ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.the36thavenue.com/extraordinary-guest-pallet-wood-stenciled-table-2/

 

 

Daha önce paylaştığımız Eva Kağıdından Sarkaç Süs Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. aquapark su kaydırakları dedi ki:

    çok güzel bir uygulama hocam ellerinize sağlık çocuguma yapmak zorundayım bundan :)

  2. Genel Kültür dedi ki:

    Her zaman bahçemde bulunan bu tahta parçalarından masa yapmak istemişimdir. Gerçekten resimlerden çok hoş görünüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir