AHŞAP TAHTADAN YATAK ODASI TAKIMI YAPMAK

 

 

0

 

Evde ahşaptan yatak yapmak isteyenler için paylaştığım bu çalışma da çok güzel ve zengin işi bir yatak modelinin yapım aşamasını paylaştım. Anlatımlı olsa da pek detay vermediklerini söyleyebilirim.

Ahşap tahtadan yatak odası takımı yapmak için paylaştığım örnek çalışma sayesinde sizde bu tür bir çalışma yapmak veya yaptırmak istiyorsanız, fikir olacağını düşünüyorum.

Daha önce yapımını gösteren aşamalı bir çalışmayı paylaşmıştım. O paylaşım hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Ahşaptan yapılan çalışmaları buldukça önünüze getirmeye çalışıyorum.

Hem güzel çalışmalar görmüş oluyoruz. Hem de yapmasak da fikir sahibi olmuş oluyoruz. Şimdi sizleri örnek çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

ahsap-tahtadan-yatak-odasi-takimi-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ PENCERE ÇERÇEVESİNDEN TAKI AKSESUAR ASKISI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir