AHŞAPLA KUMAŞTAN AYAKLI LAZIMLIK YAPMAK

1x1.trans

Ahşapla kumaştan ayaklı lazımlık yapmak isteyenler için bulduğum bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapmayı denemelisiniz. Bu tür çalışmalar ile hem eğlenceli hobiler edinmiş oluyorsunuz. Hem de evde bu tür çalışmalar yaparak keyifli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

Ahşaptan eşya yapmak için sitemizde daha önce de ” Ahşap İşleri ” kategorisinde birçok çalışmayı paylaşmıştım. Anlatımlı ahşap çalışmalarla hem keyifli eşyalar yapmayı öğrenebilirsiniz. Hem de eğlenceli bir pazar günü ahşap çalışmalarla zaman geçirebilirsiniz.

Ahşaptan lazımlık yaparak evinizde değişik bir görüntüye de yer verebilirsiniz. Bu tür çalışmalar iyi paralara alışveriş merkezlerinde satılmaktadır. Bu yüzden evde yapımını öğrenerek hem ucuza mahal etmiş olursunuz. Hem de adım adım nasıl yapacağınızı öğrendikten sonra sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.


Ahşaptan kumaşla lazımlık yaparak evinizde değişik şekillerde de kullanabilirsiniz. Evde bu tür çalışmalar yaparak evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz. Ahşap çalışmaları yapacağınız zaman yardım almanız gerektiğini de belirtmek isteriz.

Biraz güç isteyen işler olabiliyorlar. Bu yüzden ahşap lazımlık yapmak için eşiniz veya sözünüzün geçtiği birisinden yardım alabilirsiniz. Ahşapla kumaştan lazımlık yapmak için paylaştığım çalışma ise şöyle ;

ahsapla-kumastan-ayakli-lazimlik-yapmak

source

KUMAŞ PUANTİYELİ ÇANTA YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*