Ahşaptan Çekmeceli Yatak Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Ahşaptan Çekmeceli Yatak Yapımı – Resimli Anlatım

Mevcut yataklarınızın da altına düşünebileceğiniz güzel bir çalışma paylaşacağım. Yada sıfırdan ahşaptan çekmeceli yatak yapımını gösteren bu çalışma ile sizde evinize yeni çekmeceleri olan bir ahşap yatak yapabilirsiniz. Yapımı kolay gibi gözüküyor. Gösterilen anlatımlı resimlerdeki düzeneği kurmak yeterli sanırım.

 

 

Ahşap yatak yapılışını anlatan örnek resimlerden esinlenerek sizde evinize bu güzel çalışmadan yapabilirsiniz. Mevcut yatağınız varsa, onun altına çekmece için bu yazımda paylaşacağım fikirden yararlanabilir ve çekmeceler ekleyebilirsiniz. Genelde yattığımız yatakların altı üstü gibi yer kaplamakta ve altı tamamen boş kalmaktadır. Fakat bu yazımda paylaştığım fikirden yola çıkarak yatağın altını tamamen çekmeceler ile donatabilir ve ekstra çamaşırlık veya dolaplarınız olmuş olur.

source : http://ana-white.com/2010/05/furniture-plans-full-size-storage-bed.html

lit gigogne – pull-out bed – Ausziehbett

 

 

Daha önce paylaştığımız Boş Şişeden Yapılan Dekoratif Süsler - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir