AHŞAPTAN ÇİFT KİŞİLİK YAZLIKÇI SANDALYE YAPMAK

 

 

0

 

Ahşaptan çift kişilik yazlıkçı sandalye yapmak için paylaştığım bu değişik çalışmayı beğeneceksiniz. Kendin yap çalışması olarak kolayca yapabileceğinizi düşünüyorum. Çünkü hem ahşap işi, hem de kolay yapıldığını gösteren anlatımı ile kısa sürede aynısını yapabilirsiniz.

Bu tür çalışma da normal sandalyeyi de birleştirip, üzerine şemsiye şeklinde kısadan kesebilirsiniz. Eğer yapamam derseniz de bir marangoz arkadaşınıza veya çalışanına yaptırabilirsiniz. Bu tür çalışmayı eviniz havuzlu ise yapmayı düşünebilirsiniz.

Yada süs havuzu veya manzaralı bir balkonunuz varsa da yapmayı düşünebilirsiniz. Sitemizde sallanan salıncak yapımı veya ikili sandalye yapımı gibi birçok çalışmayı detaylıca bulabilir ve onları da inceleyebilirsiniz. Bu güzel çalışmayı ahşap bilginiz varsa yapmanızı öneriyorum.

Bilginiz yoksa da birisinden yardım almanız gerekebilir. Bu yüzden kolay bir çalışma olmadığını da eklemek isterim. Şimdi sizleri bu güzel örnekteki çalışmanın anlatımı yani basitçe gösterilen resimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source

ahsaptan-cift-kisilik-yazlikci-sandalye-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız BOŞ KOLA ŞİŞESİNİ BAHÇE SULAMA HORTUMU YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir