AHŞAPTAN DEKORATİF SARKAÇ AVİZE YAPMAK

 

 

0

 

Evde ahşaptan sarkaç avize yapmak isteyenler için güzel ve basit bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Bu çalışma herkese aynı gelmeyebilir. Kimisi sevebilir. Kimisi de bunun saçma bir çalışma olduğunu düşünebilir.

Ancak sanattan anlayanlar veya dekorasyon bakımından farklı fikirler arayanlar bu güzel çalışmayı beğeneceklerini söyleyebilirim.

Anlatımlı ahşap tablo avize yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar adım adım verilmiş. Yapmanız gereken ahşap malzemeyi temin ettikten sonra elektrik kablo bölümünü eşinize veya anlayan birisine yaptırmanızı öneririm.

Çünkü elektrik işi şakaya gelmez. Ahşaptan dekoratif sarkaç avize yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapacağınız tüm detaylarıyla gösterilmiş. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

ahsaptan-dekoratif-sarkac-avize-yapmak

source : http://potuks.com/pin/yaratici-fikir-cerceveli-lamba-yapimi/

 

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI KOLAY BEBEK BERESİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir