Ahşaptan Duvara Kedi Evi Yapmak

 

 

0

 

Bu güzel çalışmayı tüm kedi besleyen arkadaşlarımız çok sevecek. Evde ahşaptan duvara kedi evi yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki çalışmayı sizde bir marangoza aynısını yaptırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bu sayfamızı bir marangozun yanında akıllı telefonunuzdan açmak veya tabletinizden açıp göstermek.

Gerisini marangoz ustası hemen 2 dakika da halledecektir. Bu sayede evinizde duvara hem güzel bir obje veya süs yaptırmış olacaksınız. Hem de kediniz için tırmanacağı ve içine girip uyuyacağı güzel bir ev yapmış olacaksınız. Bu tür çalışmalar daha çok hayvan severler içindir.

Hem kedilerine evde daha farklı alanlar yaratmış olurlar. Hem de evlerinde dolap veya kitaplık üstüne tırmanan kedilere kendi evlerini benimseyecekleri güzel ahşap ev yapmış olacaklar. Şimdi sizleri evde ahşaptan duvara kedi evi yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

ahsaptan-duvara-kedi-evi-yapmak

source : http://stylowi.pl/24585145

 

Daha önce paylaştığımız Muşamba Kumaştan El Çantası Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir