Ahşaptan Kuzu Şeklinde Kitaplık Yapmak

 

 

0

 

Evinizde çocuklarınıza ahşaptan kitaplık yapmak istiyorsanız, bu paylaştığım çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Resimli anlatım olarak sizlere bu yazımda ahşaptan kuzu şeklinde kitaplık yapmak isteyenlere güzel bir şablon paylaştım. Evde ahşap tahtadan kitaplık yapmak isteyenler bu çalışmanın şablonunu kartondan çıkarttıktan sonra marangozda kolaylıkla parçaları kestirebilirler. Evinizde marangoz aletleri varsa sizde ahşap tahtadan bu güzel çalışma için hazırladığınız şablonu keserek hazırlayabilirsiniz. Evde suntadan veya ahşap tahtadan bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Eğer sert bir karton veya mukavva varsa minyatür kitaplık çalışması olarak da yapabilirsiniz. Ahşaptan kuzu kitaplık yapmak için malzemeler ise ;

  • ahşap tahta.
  • şablon için karton.
  • yapıştırıcı veya deniz tutkalı.
  • beyaz sprey boya.

Malzemeleri temin ettikten sonra şablonu çıkartmak için kartonun üzerine kuzu kitaplık çalışmasının taslağını çizerek başlayabilirsiniz. Çizdikten sonra ahşaptan şablonunu çıkartabilir ve daha sonra birbirine geçirmeli veya yapıştırarak daha sağlam olmasını da sağlayabilirsiniz. Şimdi sizleri ahşaptan kuzu şeklinde kitaplık çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

ahsaptan-kuzu-seklinde-kitaplik-yapmak

Kuzu şeklinde kitaplık yaparak çocuklarınızın odasına koyabilir ve eğlenerek ders çalışmalarına yarayacak kitaplarını koyacakları harika bir kitaplıkları olmuş olur. Bu tür çalışmalar ile çocuklarınıza kitap okumayı, kitapları daha çok sevdirebilirsiniz. Benzer çalışmaları daha çok paylaşmaya devam edeceğim. Dekorasyon ve ahşap işleri bölümlerinde bu tür çalışmalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://diujungislam.blogspot.ru/

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Dekoratif Tablo Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir