Ahşaptan Tablo Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay tablo yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışma da ahşap odun parçalarından tablo yapmak isteyenler yararlanabilirler. Resimli anlatımda ahşaptan tablo yapmak için tüm detaylar bulunuyor. Örnek olarak yapılan çalışma resimde yer almaktadır. Yapmanız gereken nasıl yapıldığını örnek anlatımlı resimden bakıp kendi ahşap tablonuzu yapmaktır. Yapımı kolay gözüküyor. Bunun için ahşap odun parçaları, yapıştırıcı ve bir çerçeve yeterli olacak sanırım. Evde ahşaptan tablo yapmak isteyenler için daha önce de dekorasyon bölümünde çoğu kez kolay yapılan ahşap tablo çalışmalarının detaylarını paylaşmıştım. Kendin yap bölümünde de yine ahşap tablo yapımı ile ilgili birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Bu yazımın sonunda da benzer projeleri altta yer alan benzer yazılar kısmında görebilirsiniz. Şimdi sizlere ahşaptan tablo nasıl yapılır? diyenler için güzel bir resimli örnek paylaştım. Buyurun resimli anlatıma ;

 

 

ahsaptan-tablo-yapmak

Evde odun parçacıklarından tablo yapmak isteyenler de bu güzel çalışmadan yararlanabilirler. Yapmanız gereken odun parçalarını bir araya getirip tabloya yapıştırmaktır. Ahşap tablo ile evinizi de güzelleştirebilirsiniz. Yapımı ise oldukça kolay gözüküyor. Örnek çalışmayı kendinize göre değiştirebilir ve güzelleştirebilirsiniz.

source : http://www.babble.com/crafts-activities/22-fallwood-crafts-twigs-and-branches/#simple-pins

 

Daha önce paylaştığımız Araba Jantından Bahçeye Ocak Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir