Ahşaptan Tablo Yapmak


ahsaptan-tablo-yapmak2

Evde kolay tablo yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışma da ahşap odun parçalarından tablo yapmak isteyenler yararlanabilirler. Resimli anlatımda ahşaptan tablo yapmak için tüm detaylar bulunuyor. Örnek olarak yapılan çalışma resimde yer almaktadır. Yapmanız gereken nasıl yapıldığını örnek anlatımlı resimden bakıp kendi ahşap tablonuzu yapmaktır. Yapımı kolay gözüküyor. Bunun için ahşap odun parçaları, yapıştırıcı ve bir çerçeve yeterli olacak sanırım. Evde ahşaptan tablo yapmak isteyenler için daha önce de dekorasyon bölümünde çoğu kez kolay yapılan ahşap tablo çalışmalarının detaylarını paylaşmıştım. Kendin yap bölümünde de yine ahşap tablo yapımı ile ilgili birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Bu yazımın sonunda da benzer projeleri altta yer alan benzer yazılar kısmında görebilirsiniz. Şimdi sizlere ahşaptan tablo nasıl yapılır? diyenler için güzel bir resimli örnek paylaştım. Buyurun resimli anlatıma ;


ahsaptan-tablo-yapmak

Evde odun parçacıklarından tablo yapmak isteyenler de bu güzel çalışmadan yararlanabilirler. Yapmanız gereken odun parçalarını bir araya getirip tabloya yapıştırmaktır. Ahşap tablo ile evinizi de güzelleştirebilirsiniz. Yapımı ise oldukça kolay gözüküyor. Örnek çalışmayı kendinize göre değiştirebilir ve güzelleştirebilirsiniz.

source : http://www.babble.com/crafts-activities/22-fallwood-crafts-twigs-and-branches/#simple-pins

Araba Jantından Bahçeye Ocak Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*