AHŞAPTAN TAKI DOLABI YAPMAK

 

 

0

 

Ahşaptan takı dolabı yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Ahşaptan dolap yapmak veya ahşap takı kasası yapmak için bu güzel fikirden yararlanabilirsiniz.

Ahşap takı dolabı yapımında bu güzel çizelgeden yararlanarak sizde kartondan veya kontra plaktan bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Benzer takı dolabı veya takı aksesuar çalışmalarını sitemizde bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın hemen altında da bulabilirsiniz.

Onları da incelemenizi öneriyorum. Kolay yapılan ahşap dolap çalışmaları sayesinde evinizde veya iş yerinizde bu güzel projeleri kullanabilirsiniz. Takı dolabı yerine lazımlık veya daha farklı amaçlarda da kullanabilirsiniz.

Ahşap kategorisinde birçok farklı örneğine ulaşacağınız çalışmanın değişik anlatımlarını buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim.

 

 

Ahşap takı dolabı yapımı sayesinde sizde kısa sürede güzel takı kasesi veya takı askılığı yapmayı öğreneceksiniz. Kısa sürede yapabilir ve bunu yapıp satabilir para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

ahsaptan-taki-dolabi-yapmak

Daha önce paylaştığımız DENİZ KABUKLARIYLA SAKSI SÜSLEME başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir