AHŞAPTAN TEKLİ KOLTUK YAPMAK

 

 

0

 

Ahşaptan tekli koltuk yapmak için bulduğum bu güzel fikri sizde beğeneceksiniz. Kolay yapılan kendin yap çalışmalarını bolca bulacağınız sitemizde bir de bu tür bir çalışmaya yer vermek istedim. Çalışmayı bir marangoza yaptırabilirsiniz.

Yada elinizden geliyorsa bu tür bir çalışmayı sizde evinizin deposunda kısa sürede yapabilirsiniz. Malzemeleri resimli anlatımdan kestirdikten sonra marangozda hazırlatıp, birleşimini sizde yapabilirsiniz. Yine üst kaplamasını yaptırtacağınızı belirtmek isterim.

Yaptırdıktan sonra bu muazzam koltuk çalışması evinizde çok değişik bir hava katacak. Gelenleri şaşırtacak ve nereden aldığınızı da kesinlikle size soracaklar. Bu tür ahşap tekli koltuk yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Bu tür eşyaları daha çok psikolog uzmanların iş yerlerinde de görebilirsiniz. Üzerine uzanan hastalar dertlerini anlatırlar. Ancak bunu biz keyif köşesi olarak da adlandırmak istedik. Bu güzel çalışmayı evinizde köşe bir yere koyup, lüks bir eşya şeklinde gözükmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca evinizi zengin göstereceğini de söylemek isterim. Kolay gelsin.

 

 

source

ahsaptan-tekli-koltuk-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız BOŞ KOLA ŞİŞESİNİ BAHÇE SULAMA HORTUMU YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir